Samospráva

Komisia vzdelávania, kultúry a cestovného ruchu

volebné obdobie 2018 - 2022

a) predseda: PhDr. Dalibor Mikulík
b) členovia - poslanci: PhDr. Edita Oláhová, Michal Petrilák
c) členovia - odborníci z radov obyvateľov mesta a iných osôb: Ing. Martin Karaš, Mgr. Pavol Koneval, Mgr. Mária Kovalčíková, Ing. Lukáš Orlovský, Mgr. Magdaléna Šipošová, Miroslav Vrábeľ, PaedDr. Eva Kollárová

DátumZápisnica
 11. 06. 2019Zápisnica-2019-03
17. 09. 2019Zapisnica-2019-04
11.6.2019Zápisnica-2019-05
20.11.2019Zápisnica-2019-06
9.1.2020Zápisnica-2019-07

volebné obdobie 2014 - 2018

a) predseda: PhDr. Dalibor Mikulík
b) členovia - poslanci: Mgr. Filip Lampart
c) členovia - odborníci z radov obyvateľov mesta a iných osôb: Ing. Martin Karaš, PhDr. Edita Oláhová, MUDr. Jana Priputníková, Mgr. Magdaléna Šipošová, PaedDr. Ján Sivuľka, Mgr. Ivana Šipošová, Mgr. Monika Dušeková, Ing. Erika Šalatová

K stiahnutiu

Publikované: 1.2.2015 | Aktualizácia: 20.1.2020

Partneri

Partnerské mestá