Zrealizované

10.2.2017

Ekotopfilm 16.3.2017 v Starej Ľubovni

Ekotopfilm TOUR - okresné mestá je celoročný kontinuálny projekt, ktorý má vzdelávací, kultúrny a humánny rozmer. Organizátori v spolupráci s Mestom Stará Ľubovňa na ňom uvítajú žiakov, študentov a širokú verejnosť v kinosále Kina Tatra v Starej Ľubovni dňa 16.3.2017. V programe "Junior festival pre deti a mládež" je pripravený jedinečný filmový program a interaktívny sprievodný program (viď príloha). V popoludňajších hodinách sú na prehliadku filmov srdečne pozvaní všetci obyvatelia mesta, študenti, rodičia s deťmi. O 18,00 hod. sa uskutoční aj beseda s odborníkmi na tému triedeného zberu odpadov.


24.1.2017

Zahrajte sa s deťmi hry o triedenom zbere odpadov

Na podporu triedeného zberu odpadov od tých najmenších - od detí predškolského veku cez deti základných škôl sú na internete dostupné 2 interaktívne hry. Kontakt na tieto hry je TU - v prílohe.


24.1.2017

Kalendár triedeného zberu odpadov na rok 2017 - Stará Ľubovňa

Všetky domácnosti v meste Stará Ľubovňa obdržali kalendár triedeného zberu odpadov, ktorého vydanie financoval Recyklačný fond.
Aktuálna verzia kalendára je zverejnená TU - v prílohe.


24.1.2017

Triedený zber odpadov podporil aj Recyklačný fond

Recyklačný fond, ktorý dlhodobo podporoval projekty triedeného zberu odpadov na Slovensku, v roku 2016 podporil aj projekt "Poďme spolu triediť! Pozri, ja už triedim" podaný Mestom Stará Ľubovňa. Projekt je zameraný na informačné a propagačné aktivity podporujúce triedený zber odpadov.


29.11.2016

Historicko - kultúrno - prírodná cesta okolo Tatier - II. etapa

Vlajkový projekt týkajúci sa realizácie II. etapy Historicko – kultúrno – prírodnej cesty okolo Tatier v rámci Programu cezhraničnej spolupráce Interreg V-A Poľsko – Slovensko 2014 – 2020.7.6.2016

Informácia o ročníku 2016

Na stránke www.dopracenabicykli.eu boli zverejnené celkové výsledky tohto ročníka súťaže, kde nájdete množstvo zaujímavých rebríčkov zostavených z výsledkov samospráv.
Vopred Vám všetkým ďakujeme za spoluprácu a účasť.
S pozdravom Stulajterova, tím DPNB
8.4.2016

Registrovať tím

Mesto Stará Ľubovňa už je zaregistrované. Teraz je čas na registráciu Vášho tímu za mesto. Registrácia tímov končí 26.4.2016!

Kliknite na www.dopracenabicykli.eu/registracia-timov/
Vyplňte registračný formulár
Odborné informácie o "bicyklovaní" a aj o registrácii Vám rád poskytne spolupracovník Mesta Stará Ľubovňa pre tento projekt:
Ing. Miloš Guzy
predseda OZ Cyklovňa
milosguzy@gmail.com

Nastavenia cookies