18.7.2019

V Starej Ľubovni sa tento víkend uskutoční pivný festival

Už tento víkend sa v Starej Ľubovni uskutoční štvrtý ročník pivného festivalu s názvom Slovenský festival. Návštevníci tohto podujatia sa môžu tešiť nielen na pivo, ale aj na bohatý sprievodný program.

Mesto Stará Ľubovňa je aj tento rok spoluorganizátorom pivných slávností, ktoré sa uskutočnia v dňoch 19. - 21. júla 2019 na Námestí gen. Štefánika, konkrétne na parkovisku pred Okresným úradom. Počas celého tohto víkendu bude možné denne od 12.00 h ochutnať viac než 50-tich druhov piva. Atmosféru pivného festivalu obohatí aj rôznorodý kultúrny program. V piatok v podobe hudobných vystúpení skupín ako The Cardinals, DIP, a Michaella. Sobotnajší program bude patriť skupina Atlantída, Business Mermaid i Six Planets a v nedeľu vystúpia skupiny ako Amulet a Altero. Pripravené sú tiež rôzne detské atrakcie.

V súvislosti s uskutočnením podujatia je potrebné počítať s nevyhnutnými dopravnými obmedzeniami. Tie sa týkajú ciest s jednosmernou premávkou pri Okresnom úrade v Starej Ľubovni na Námestí gen. Štefánika a časti Budovateľskej ulice, kde bude od piatku rána do nedele večera doprava úplne uzavretá. Taktiež upozorňujeme všetkých vodičov na zvýšenie opatrnosti pri prejazde miestnou komunikáciou na Ul. 1. mája a o rešpektovanie dočasných zmien v organizácii dopravy.

Tešíme sa na Vašu účasť!

Publikované: 18.7.2019 | Aktualizácia: 18.7.2019 | Zobrazené: 1232

Partneri

Partnerské mestá