21.3.2024

Oceňovanie najúspešnejších reprezentantov mesta Stará Ľubovňa oblastiach šport, kultúra a vzdelávanie

Oceňovanie najúspešnejších reprezentantov mesta Stará Ľubovňa za rok 2023 v znamení STAROGRÉCKEJ KALOKAGATIE
V nedeľu 17. marca 2024 podvečer pozval primátor mesta Stará Ľubovňa Ľuboš Tomko do Domu kultúry v Starej Ľubovni tých, ktorí v roku 2023 šírili dobré meno nášho mesta doma i v zahraničí, aby sa im poďakoval za reprezentáciu a odovzdal im ocenenie - symbolické jablko, ktoré drží v rukách Mikuláš, patrón mesta.
Prvýkrát sa na slávnosti stretli spoločne úspešní reprezentanti z oblasti športu, kultúry a vzdelávania.
Celý večer bol koncipovaný v znamení starogréckej KALOKAGATIE - súladu telesnej a duševnej krásy.
Ocenenia za výnimočné úspechy na celoslovenských a medzinárodných súťažiach si prevzali:
Talent roka - oblasť šport
Timea Duháňová
Damián Dziak
David Matľák
Viktória Liščinská
Matej Šak
Talent roka - oblasť kultúra
Mária Balážová
Katarína Filičková
Jakub Kober
Lenka Starinská
Oliver Solecký
Ema Šlampiaková
Najúspešnejší kolektív - oblasť šport
SKI CLUB PROGRESS - žiaci
Karate klub - mladší dorastenci
VKM - mladší žiaci
Najúspešnejší kolektív - oblasť kultúra
Kolektív žiakov výtvarného odboru ZUŠ Jána Melkoviča
Kolektív žiakov tanečného odboru ZUŠ Jána Melkoviča
Kolektív žiakov výtvarného odboru Súkromnej ZUŠ Artík
Divadelný súbor ARTROMA
Najúspešnejší kolektív - oblasť vzdelávanie
Kolektív študentov 5 HOA zo Spojenej školy na Jarmočnej ulici
Kolektív študentov OA zo Spojenej školy na Jarmočnej ulici
Najúspešnejší reprezentant - oblasť šport
Maroš Gondek
Robert Keda a Šimon Kasperkevič
Samuel Kolej
Viktor Lapšanský
Tomáš Smrek
Najúspešnejší reprezentant - oblasť kultúra
Sofia Filičková
Filip Jozefík
Katarína Chmeliarová
Adam Kollár
Ivo Korčák
Peter Sokol
Tina Strenková
Najúspešnejší reprezentant - oblasť vzdelávanie
Bianka Mária Gallyová
Filip Krafčík
Šimon Pjatak
Sára Sokolová
Tréner roka
Marek Kseňák
Pedagóg roka
Peter Jendrichovský
Marcela Petriľaková
Lucia Šeľuková
Jana Pierová
Zaslúžilá osobnosť v oblasti športu za rok 2019
Andrej Hlinka
Pavol Gurega
Tomáš Reľovský
Zaslúžilá osobnosť v oblasti športu za rok 2023
František Solár
Zaslúžilá osobnosť v oblasti kultúry za rok 2023
Mária Budzáková
Zaslúžilá osobnosť v oblasti vzdelávania za rok 2023
Nadežda Štefančíková
Pod scenár a réžiu podujatia sa podpísali Štefan Joštiak a Monika Dušeková.
Audiovizuálna produkcia: Daniel Lazorčák.
Technická spolupráca: Július Hanečák, Lukáš Popadič.
Charakteristiky ocenených pripravili: Jaro Pavlík (šport), Eva Kollárová (kultúra a vzdelávanie).
Tanečné choreografie: Lukáš Popadič, Katarína Melcherová, Jana Konkoľová, Kristína Lazorčáková.
Večerom sprevádzala Mariana Ondrejová.
Foto: Michal Petrilák
Text: Eva Kollárová
Podujatie podporil Kaufland 
Publikované: 21.3.2024 | Aktualizácia: 3.4.2024 | Zobrazené: 623

Partneri

Partnerské mestá

Nastavenia cookies