9.6.2018

Dvojvernisáž v Galérii Provinčný dom

 8.6.2018 sa v Galérii Provinčný dom uskutočnilo slávnostné vyhodnotenie súťažnej prehliadky Prešovského samosprávneho kraja AMFO 2018 a vernisáž výstavy českých fotografov FOTOKLUBU VSETÍN.

Do krajskej prehliadky sa prihlásilo 85 autorov s 260 fotografiami.

Prvé družobné mesto Starej Ľubovne - Vsetín predstavil tvorbu členov FOTOKLUBU VSETÍN, ktorý oslavuje 10 rokov svojho fungovania. 

Informácie o AMFO 2018 nájdete TU

Informácie o FOTOKLUBE VSETÍN nájdete TU


AMFO 2018 - krajská súťaž a výstava amatérskej fotografie

V Ý S L E D K Y

 

 

I. SKUPINA - autori do 16 rokov

 

ČIERNOBIELA FOTOGRAFIA

1. miesto:neudelené

2. miesto:neudelené

3. miesto:neudelené

Čestné uznanie: 

BIANKA MAČUGOVÁ, Bardejov / Zlatý vek

 

FAREBNÁ FOTOGRAFIA

1. miesto:neudelené

2. miesto:                             

MARIÁN TOVARŇAK, Humenné / Energia I. - III.

3. miesto:neudelené

Čestné uznanie: neudelené

 

 

II. SKUPINA - autori do 21 rokov

 

ČIERNOBIELA FOTOGRAFIA

1. miesto:      

PETER POLANSKÝ, Humenné /Kamenná tvar I. - II.; Záplata

2. miesto:neudelené

3. miesto: neudelené

Čestné uznanie: neudelené

 

FAREBNÁ FOTOGRAFIA

1. miesto: 

PETER POLANSKÝ, Humenné /V líniách; Nie je čiernobiela?

2. miesto:                             

RADOSLAVA SURMANKOVÁ, Nižná Olšava / Krása odlišností

3. miesto: neudelené

Čestné uznanie: neudelené

 

III. SKUPINA - autori nad 21 rokov

 

ČIERNOBIELA FOTOGRAFIA

1. miesto:      

DUŠAN IGNÁC, Ing., Svidník / Vlastný svet

2. miesto: 

MICHAL GURNÍK, Poprad / Domáci kozmetický salón; Wind; Jesenná podtatranská

JÁN SALOŇ, Jarabina / Tea time

3. miesto: 

VLADIMÍR SAVČINSKÝ, Bardejov / Kirchberg

ŠTEFAN TRUSA, Prešov /Rachel

Čestné uznania:       

JÁN HOLLÝ, Bardejov / Z cyklu výstavy F.X.M v SNG; Z cyklu verejné priestory – Košice

                                        29112015

EMIL JAKUBČO, Stropkov / Farmer

LUKÁŠ KONČÁR, Čelovce / Hruška; Jablká

 

FAREBNÁ FOTOGRAFIA

1. miesto: 

KLAUDIA KIRSCHNEROVÁ, Stará Ľubovňa / Dracarys

2. miesto:                             

MATÚŠ CICHÝ, Stropkov / Grass punk; Nosáč

MICHAL GURNÍK, Poprad / Slovácko I., II.

MARTIN PURTZ, Poprad / Pieninské hmly 1, 2, 3

3. miesto:

ĽUDOVÍT HRUŠKA, Humenné /Stratená minulosť 1, 2, 3

MATÚŠ MATAVA, Spišská Belá / Farby noci; Milenci

JÁN SALOŇ, Jarabina / Lesná víla

Čestné uznanie: 

JÚLIUS ALCNAUER, Prešov /Svidnícke ráno

VLADIMÍR SAVČINSKÝ, Bardejov / Krasokorčulovanie 18.4, 18.2

VLADIMÍR VAJS, Mgr., Humenné / Z cyklu Ekológia 2, 4;Z cyklu Línie, okná, strechy 

                                                            a plechy 2, 3;  Z cyklu Steny a ploty 1, 2

 

 

Text: Anna Dragannová

Foto: Michal Petrilák, st. 

 

 

Publikované: 9.6.2018 | Zobrazené: 271

Partneri

Partnerské mestá