17.5.2009

Tenistky zatiaľ úspešné

Lepší vstup do súťaže si dorastenky LTK Junior Stará Ľubovňa ani nemohli predstaviť. Po štyroch odohraných kolách im totiž v kolónke bodov svietil maximálne možný počet - osem.
„S doterajším priebehom som teda veľmi spokojný. Trochu mi vadí, že nemôžem mať aspoň raz týždenne všetky tenistky pokope, som však v kontakte s trénerom TK DRANaM Košice, a tak mám informácie o aktuálnej forme aj hosťujúcich hráčok,“ povedal pre Ľubovnianske noviny kapitán novovytvoreného tímu Igor Fabian. Družstvo dorasteniek, ktoré sa do II. regionálnej ligy nominovalo len tento rok, najskôr v premiére porazilo TK Trebišov 5:2 a rovnako víťazne pochodilo aj v Sabinove. V treťom kole už ale na staroľubovnianske dvorce zavítal ďalší z trebišovských klubov - Deva. „Bolo všeobecne známe, že sú v ňom bodovo lepšie hráčky ako u nášho prvého súpera. Ich dievčatá tak prišli v očakávaní lepšieho výsledku, no zase sa opakoval scenár z 26. apríla a my sme po dobrom výkone zvíťazili 6:1,“ uviedol k dianiu na antuke I. Fabian. Jediný bod, ako dodal, pritom stratili len vďaka kontumácii zápasu J. Kaščákovej, ktorá mala zdravotné problémy a na stretnutie nenastúpila.
Po nedeľňajšom dueli v Levoči (6:1, viac v budúcom čísle ĽN) čakajú na tenistky LTK Junior ešte dva stretnutia - 7. júna sa predstavia na moderných dvorcoch TK F1 Poprad, o týždeň neskôr potom privítajú najväčšieho ašpiranta na postup, 1.TK Prešov. 
(mv)

ĽN, Publikované: 17.5.2009 | Zobrazené: 231

Partneri

Partnerské mestá