16.1.2015

Medailový zápasnícky Mikuláš

Zápasníci Junošporu Stará Ľubovňa mali minulý rok o čosi bohatšieho Mikuláša. Práve tento tradičný sviatok si spestrili účasťou na medzinárodnom turnaji v Košiciach. Medzi necelou stovkou pretekárov z Maďarska, Poľska, Ukrajiny a Slovenska sa rozhodne nestratili a z desiatich pretekárov si až deviati priviezli domov medailu. Tento úspech nadôvažok podčiarklo aj celkové druhé miesto medzi družstvami.
,,Veľmi sa tešíme z dosiahnutých výsledkov. Predovšetkým nás potešili naši najmladší pretekári, z ktorých väčšina zažila svoju premiéru na súťažných žinenkách. Až tu sa ukázal ich potenciál, ktorý sme na tréningoch iba tušili. Verím, že tento úspech ich zároveň nabudil do ďalšej práce". Vyjadril spokojnosť s výkonmi PR manažér oddielu Štefan Matoľak. ,,Očakávania naplnili aj naši skúsení pretekári, ktorí si turnaj užili. Navyše svojimi výkonmi motivovali aj mladších kolegov. Veríme, že tieto pozitívne skúsenosti sa prejavia už v blízkej budúcnosti". Na záver len dodáme, že najbližšie podujatie na, ktorom by sa mali predstaviť aj zápasníci Junošportu bude koncom januára Medzinárodný turnaj v Poľskom Rzesowe.
Výsledky prípravka: 28kg Ondrej Malachovský 2.m, Peter Garnek 3.m, Thomas Gladiš 5.m, 48kg Frederik Sovík 2.m, 57kg Michal Gálik 2.m. Mladší žiaci: 33kg Patrik Plavčan 1.m, Dávid Česelka 2.m, 37kg Samuel Bučko 1.m, 40kg Tomáš Podhorský 2.m, 57kg Lukáš Neupauer 1.m.

 

Viac tu: zapaseniesl.webnode.sk/spravy

Publikované: 16.1.2015 | Zobrazené: 252

Partneri

Partnerské mestá