16.4.2018

ECO H2O TOUR zavíta aj na ľubovnianske základné školy

V utorok, 17. apríla 2018 sa v spolupráci so Základnými školami Za vodou a na ul. Levočskej (8:30 - 9:30 h), a tiež Základnou školou na ul. Komenského (10:30 - 11:30 h) uskutočnia eko-výchovné koncerty ECO H2O TOUR.

Cieľom projektu je zvýšiť zábavnou formou povedomie detí o vode. „Zamysleli ste sa niekedy nad tým, čo sa deje po otočení vodovodným kohútikom? Asi každý očakáva také množstvo pitnej vody, koľko potrebuje. Málokto sa zamyslí, odkiaľ voda pochádza, kam odteká, čo obsahuje, akú má čistotu, kedy sa z nej stane odpadová voda a akým spôsobom ju my sami znečisťujeme. Zriedkavo rozmýšľame nad tým, ako dlho vydržia jej zásoby a či nám v blízkej budúcnosti nehrozí jej nedostatok. Vydajte sa s nami po ceste vody od prameňa k ústiu, spoznajte kolobeh vody a jej význam pre človeka. Popremýšľajte spolu s nami nad tým, ako vodou šetriť" predstavujú projekt jeho organizátori.

Hodinový interaktívny program bude zahŕňať rôzne súťaže, kvízy, eko-pesničky či krátke videá so známymi osobnosťami šou biznisu. Na záver prebehne autogramiáda Thomasa Puskailera a Martina Madeja/Ondreja Antáleka, ktorí sú zároveň aj moderátormi koncertu.
Projekt ECO H2O TOUR patrí spolu s ECO GLASS TOUR, ECO MINI TOUR a ECO MOBILITY TOUR k úspešným aktivitám platformy ECO TOUR, ktorá sa snaží priblížiť tematiku životného prostredia a ekológie v rôznych oblastiach žiakom základných či stredných škôl na Slovensku.

 

Súvisiace video

ECO H2O TOUR - oficiálny trailer Prehrať Video
ECO H2O TOUR - oficiálny trailer
Publikované: 16.4.2018 | Aktualizácia: 17.4.2018 | Zobrazené: 359

Partneri

Partnerské mestá