Autopožičovňa PRESTIGE rent-a-car

AUTOPOŽIČOVŇA PRESTIGE rent-a-car

- Naša spoločnosť Vám ponúka kvalitné služby krátkodobého a dlhodobého prenájmu vozidiel. Kde môžte nechať všetky starosti s autom na nás a Vy sa bez problémov odvezte tam, kam potrebujete. Auto si môžete prevziať BEZ PRÍPLATKU kdekoľvek v Košiciach vrátane letiska. V mestách, ako Poprad, Stará Ľubovňa, Prešov, Michalovce, Rožňava, Svidník prípadne Bratislava je to za príplatok. Na Slovenskom trhu fungujeme od roku 2015, kde naše služby za tú dobu využili stovky spokojných klientov. Samozrejmosťou je, že v našej požičovni nájdete celú škálu príslušenstva k autu za prijateľné ceny. Nielen preto sme najlacnejšia autopožičovňa v okolí.

Naše krédo je spokojný klient do pár minút. A to v prípade rezervácie, odovzdania auta, či riešenia rôznych udalostí na cestách.
AKO NATO:

- Úplne jednoducho! K objednaniu auta potrebujete skutočne tak málo. Len pár minút Vás delí od kompletnej rezervácie. Prevzatie auta zvyčajne netrvá dlhšie ako 5 minút.
VERNOSŤ SA OPLATÍ:

- Máme prepracovaný vernostný program, kde si vedia naši klienti uplatniť zľavy až do výšky 15% na prenájom, resp. 30% na príslušenstvo.

Adresa: Važecká 2, 04001 Košice 1

IČO:
50176749
IČ DPH:
SK2120197563
info@prestige-sk.eu 
Web:
http://www.prestige-sk.eu 
Mobil:
+421950454501