Wellness Masvital s.r.o.

Wellness Masvital s.r.o.


Masáže

V našom wellness centre môžete využívať služby našich profesionálnych masérov a vybrať si masáž, ktorá by Vám najviac pomohla k regenerácii.

Fínska sauna

Suchá sauna s teplotou od 80-100 stupňov Celzia a minimálnou vlhkosťou. Pri vysokej teplote sa z tela vyplavujú toxíny a telo sa zbavuje odpadových látok. Následným schladením tela sa podporuje otužovanie a celková odolnosť organizmu voči chorobám.

Parná sauna

Sauna s teplotou max 60 stupňov Celzia, ale so 100 % vlhkosťou. Horúca para pôsobí ako prevencia proti oslabeniu organizmu, prečisťuje pokožku, posilňuje elasticitu a napomáha pri odstraňovaní odpadových látok z tela. Veľmi vhodná pre ľudí, ktorí trpia vysokým tlakom, pretože má nižšiu záťaž na organizmus.

Infra-soľná sauna

Teplota 35-55 stupňov Celzia. Infračervené žiarenie prechádza do pokožky a vyvoláva celkové zahriatie organizmu, čo napomáha k vylučovaniu toxických látok z tela. Spolu s uvoľňovaním liečivej soli je táto sauna veľmi vhodná pri ochoreniach dýchacích ciest, astme, chronickej nádche, ale aj pri vysokej stresovej záťaži či nervových ochoreniach.

Elektroterapia
USG

Terapeutický ultrazvuk je uchom nepočutelný zvuk ,ktorý je taký silný, že vo svojej frekvencii spôsobuje až jemné chvenie, ktoré rozruší zrasty, malé kalcifikáty a usadeniny vo svale a rôzne bolestivé reflexné zmeny. Používa sa pri bolestivých prípadoch denne (aj 8-10 dní za sebou.) na rôzne časti tela napr. rameno ,členok ,päta .Podanie USG je veľmi príjemné ,klient necíti takmer nič, len dotyk hlavice o pokožku. Slúži k celkovému uvoľneniu tela a nabratia novej sily. Pri masáži sa stimuluje krvný obeh a celý nervový systém. Blahodárne pôsobí na pokožku a na celkový stav organizmu.

Gymna 400

Gymna 400 patrí k pokrokovým a najnovším typom elektroliečby na zbavenie sa neurologických bolestí. Základom je vpustenie prúdu na konkrétne miesto, ktorý spôsobí prekrvenie a následné uvoľnenie. Intenzita prúdu je nastavená podľa pocitu pacienta a zákrok nieje vôbec bolestivý. Prístroj napomáha pri akútnych a chronických bolestiach, pri rekonvalescencii, pri poúrazových stavoch, alebo sa využíva ako doplnková liečba k masážam.

Biolampa – svetelná terapia

Terapia svetlom znižuje záťaž organizmu a postupne posilňuje celý imunitný systém. Svetlo preniká do tkaniva a potlačuje bolesť, urýchľuje látkovú výmenu, pomáha pri obnove poškodených tkanív a k zdravému vývoju nových buniek. Veľmi vhodná na liečbu mandlí, ďasien, zubov, zápalov dutín, artróze kĺbov, šliach, bolestiach chrbta, reume, migréne a mnoho ďalších.
Doplnkové procedúry

Lymfodrenáž

Špeciálna hmatová technika, ktorá napomáha rozpustiť lymfatický systém v tele. Spriechodnením lymfatických ciev sa napomáha k detoxikácii tela a napomáha sa k odtoku prebytočnej vody v tele. Veľmi využívaná je najmä pri celulitíde, opuchoch a ochabnutosti svalstva. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča lymfodrenáž opakovať aspoň 10 krát.

Thermotherapia – parafínové obklady

Parafínový zábal je vyrobený zo špeciálneho vosku, ktorý sa zohreje na požadovanú teplotu a prikladá sa na bolestivé miesta, kde sa nechá pôsobiť teplo až kým parafín nestuhne. Zábaly sú veľmi nápomocné pri bolestiach pohybového aparátu, artritíde a nervového systému.

Poradenstvo

V našom wellness centre Vám radi poradíme aj v oblasti výživy. Vyvážená strava je hlavnou zložkou, ktorá prispieva k celkovej harmónií v našom organizme. Taktiež správne zvolenými potravinami si vieme upraviť nielen hmotnosť ale aj zdravotný stav. Ponúkame možnosť zostavenia individuálneho jedálneho plánu a následnú starostlivosť a poradenstvo a to už, či pri riešení Vašej hmotnosti alebo rôznych zdravotných problémov. Pomocou diagnostiky na prístroji IN body Vám vieme zostaviť individuálny jedálny plán s polročnou starostlivosťou a poradenstvom.

IN body

Prístroj je používaný na diagnostiku a analýzu zloženia ľudského tela ( množstvo, tuku, svalovej hmoty, množstvo minerálov v kostiach, množstvo nebezpečného viscelárneho tuku…) Na základe tejto diagnostiky a konzultácie je zostavený individuálny ozdravný program na redukciu telesnej hmotnosti pre klienta. Vyšetrenie je bezbolestné, rýchle a presné, vekové rozpätie je 6 až 99 rokov. Diagnostiky sa nesmú zúčastniť klienti s cardiostimulátorom.

Adresa: Námestie Mariánske 55/55, 06503 Podolínec

IČO:
44 546 823
IČ DPH:
SK2820000733
Kontakt:
Anna Šidlovská 
wellnessmasvital@gmail.com 
Web:
http://www.masvital.sk 
Telefón:
0527894447 
Mobil:
0908336710