Samospráva

Do práce na bicykli

16.5.2017

Evidujte svoje jazdy

Prosím kolektívy, aby evidovali v systéme svoje jazdy na bicykli do práce priebežne, počas jednotlivých týždňov.


3.5.2017

Akcia začala!!! Tak bicyklujte do práce!!!

Tímy, registrujte sa, prosím. Občania, bicyklujte do práce a z práce domov. Evidujte svoje kilometre, ktoré budú započítané do celkového počtu kilometrov na bicykli v rámci mesta Stará Ľubovňa. Želáme veľa pôžitkov z jazdy s vetrom vo vlasoch, za ranného trilkovania vtákov, so svitom vychádzajúceho slnka v očiach. Vodiči, prosím, rešpektujte cyklistov na našich miestnych komunikáciách a cestách v meste.


28.3.2017

Môžete registrovať svoje tímy! na http://www.dopracenabicykli.eu/registracia-timu

Vaša samospráva bola aktivovaná (Mesto Stará Ľubovňa)
Odteraz je možná registrácia tímov vo Vašom meste, môžete začať s propagáciou!
Ďakujeme!
Takže vyzývame všetky tímy, kolektívy, skupiny, dvojice - zaregistrujte sa za svoje Mesto Stará Ľubovňa!
Registrijte sa cez
http://www.dopracenabicykli.eu/registracia-timu


25.3.2017

Do prace na bicykli 2017 - HURááááááááá na bicykle!

Začína sa kampaň Do práce na bicykli 2017. Mesto Stará Ľubovňa sa už zaregistrovalo. Vyzývame všetky firmy na území mesta, aby pripravili svoje tímy, ktoré prihlásia do kampane a tým aj do súťaže za svoje mesto.


3.3.2017

Ďalšie plánované cyklo aktivity v našom meste

Cyklo aktivity v našom meste a regióne podporujú využívanie bicyklov na presun obyvateľov nielen za prácou, ale aj za krásami našej prírody.
Do pozornosti dávame cyklo-akcie (podľa Kalendára kultúrnych, športových a spoločenských podujatí na rok 2017):
Veľkonočná cyklopúť na horu Zvir, 15.4.2017, organizuje KST
Otvorenie cyklosezóny v retro štýle, 22.4.2017, organizuje KST
Sedem spišských prameňov, 4.6.2017, organizuje KST a CVČ


3.3.2017

Ročník 2017 sa ZAČÍNA!

Celonárodná, v poradí už štvrtá" súťaž "Do práce na bicykli 2017" sa začína. Zámerom súťaže je zvyšovanie povedomia obyvateľov o užitočnosti a prínosoch nemotorovej a verejnej osobnej dopravy pre zlepšenie životného prostredia, ako aj pre zvýšenie celkovej kvality života v našom meste. Každodenné používanie bicykla do práce so sebou prináša výhody zdravého pohybu a reálneho kontaktu so svetom a pomáha eliminovať negatívne dopady individuálnej automobilovej dopravy, ktorá zhoršuje kvalitu života v našom meste. Súťaž zároveň vytvára kolektívy, partnerstvá, tímy, priateľstvá..... Ďalšie informácie si zatiaľ môžete nájsť na www.dopracenabicykli.eu. Následne, po registrácii Mesta Stará Ľubovňa do súťaže, bude možné prihlasovanie tímov a bližšie informácie k súťaži budú zverejňované aj na tejto adrese.


7.6.2016

Informácia o ročníku 2016

Na stránke www.dopracenabicykli.eu boli zverejnené celkové výsledky tohto ročníka súťaže, kde nájdete množstvo zaujímavých rebríčkov zostavených z výsledkov samospráv.
Vopred Vám všetkým ďakujeme za spoluprácu a účasť.
S pozdravom Stulajterova, tím DPNB


8.4.2016

Registrovať tím

Mesto Stará Ľubovňa už je zaregistrované. Teraz je čas na registráciu Vášho tímu za mesto. Registrácia tímov končí 26.4.2016!

Kliknite na www.dopracenabicykli.eu/registracia-timov/
Vyplňte registračný formulár
Odborné informácie o "bicyklovaní" a aj o registrácii Vám rád poskytne spolupracovník Mesta Stará Ľubovňa pre tento projekt:
Ing. Miloš Guzy
predseda OZ Cyklovňa
milosguzy@gmail.com


8.4.2016

Štatút súťaže

Súťaž Do práce na bicykli má pre rok 2016 schválený štatút. Kto má záujem o podrobnejšie informácie, môže si ho prečítať aj tu.
Ďalšie informácie sa priebežne zverejňujú na


10.3.2016

Do práce na bicykli 2016!!!

Národný cyklokoordinátor (MDVaRR SR) Peter Klučka opäť vyhlásil celonárodnú súťaž "Do práce na bicykli 2016". Celonárodná súťaž sa uskutoční od 1. do 31. mája 2016 a v rámci súťaže sa vyhodnotí mesto s najväčším počtom najazdených kilometrov prepočítaných priemerne na počet obyvateľov, najväčším počtom zapojených tímov v priemere na počet obyvateľov a bude vyhodnotená aj firma s najväčším počtom zapojených tímov.

Partneri

Partnerské mestá